Anasayfa Öğrenci Memnuniyetleri

Aşağıdaki formu doldurarak istek,öneri ve şikayetde bulunabilirsiniz.
mesajınız

Derslerimiz,Hocalarımız ve Kurumun Eğitimi mükemmel,harika.Okullarda aldığım Dil eğitimlerine rağmen burada aldığım dil eğitimiyle kendimi çok geliştirdim.ingilizce öğrenmeme korkumu yenmemi sağladı ve ingilizceyi rahatça öğrenmeye başladım.Hocalarımızın anlatımı ve bize davranışı ingilizceyi öğrenmemizde yardımcı oluyor.

Sisteminizden Çok Memnunum.Öğretmenlerinizden Ve çalışanlarınızın Sisteminden doyurucu Bilgi Aldığımdan dolayı çok Memnun Kaldım.Teşekkürler YüzYüze İngilizce...

Bana sağlamış olduğu 6 aylık Eğitim sürecinin Bundan sonra gireceğim Tüm sınavlar için Temel dayanak olacağının kanaatindeyim.Bu sebeple bana göstermiş olduğunuz yakın ilgiye çok teşekkür ederim.Deneyimli hocalarınız Bundan sonraki planlarım için Tekrar Seçmemde etkisi kesinlikle olacaktir.

Başladığım günden itibaren çok büyük değişim yaşadım. Yabancı dil üzerine aldığım eğitim seviyesi ve kalitesi şahsen taktir ettiğim ve tavsiEduface English etmeme sabep olacaktır. teşekkürler.

Elementary seviyesinde eğitim alıyorum Başlayışımından bu yana kurumun gerek Konuşma Gerek Dil bilgisi öğretimi yönünden ve oldukça aktif olan işleyişinden çok memnunum.

Eğitim beklentimin üzerinde olup hem bildiklerimi tazelememi hemde bildiklerimi daha ileri bir seviyeye getirmemi sağladılar. Sistemden Öğretmenlerimden çok memnun kaldım.Tavsiye edeceğim bir sistem ve kurum. Teşekkürler.

ingilizce öğretmeni adayı olarak, ingilizceyi unutmamak adına ve Kpds notumu yükseltmek amacıyla eğitim almaya başladım.Hem kpss hem yds eğitimi sistemine yönelik çalışma yapıyoruz hocamla.hayatım ve mesleğim ingilizce eğitmi üzerine olduğu için bilgilerimi canlı tutmamda çok başarılı bir sistem.

YDS eğitimi aldım , kayıt sürecinden eğitim bitimine kadar çok memnun kaldım.Eğitim süreci boyunca hocamın konuları anlatışı, tarzı, yönlendirmesi motive etmesi,kaynaklar ile desteklemesi, bireysel olarak gelişimini takip etmesi eğitimimi olumlu etkilemiştir.Teşekkürler Eduface English..

Öğretmenlerin ilgisi ve bilgisi beni gerçekten çok etkiledi ve alt yapımın oluşmasından katkıları oldu.ingilizce öğrenmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye edeceğim sistem.

İlk başladığım günden beri ingilizce seviye anlamında bana çok şey kattı.Seviyem yükseldi.Öğrencilerin istekleri ve programları düzenlemeleri ve programalara uymaları beni çok mutlu etti.

Üniversite hazırlık sınavı için aldığım 20 saat ders sayesinde rahatlıkla sınavı atlayabildim. Birebir aldığım derslerin çok büyük bir faydasını gördüm, hiç şüphesiz tavsiye ederim.

Kasım 2016 tarihinden itibaren IELTS özel ders almaktayım ve bir müddet daha devam edeceğiz. Derslerimiz gayet dolu ve verimli geçmekte. Eksiklerimin kısa sürede belirlenmesi ve bu eksiklere yönelik çalışmalar yapılması hem zaman hem de motivasyon açısından fayda sağlamakta.Amacına yönelik kitaplar kullanıyoruz ve ek olarak verilen çalışmalarla bunları pekiştiriyoruz.

Eduface Englishden TOEFL eğitimi aldım. TOEFL sınavına hazırlanırken bana sağladıkları özel dökümanlar ve hocalarımın özenli tutumları 95 skor almamı sağladı. Bu yardımları ve profosyonel tutumları için çok teşekkür ediyorum..

Yaklaşık 1 yıldır özel ders almaktayım. Bu süreç içerisinde gerek çok degerli hocam joseph'e gerek eğitim koordinatörümüz Tuba Hanım'a öncelikle teşekkür ediyorum.Bana ciddi ve kurumsal bir ortamda, keyif alarak ingilizce öğrenme olanağı sağladıkları için Eduface English ve tüm çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum..Başarılar.

Akademik kariyerim açısından IELTS sınavına girmem gerekiyordu. İnternet ve forum araştırmaları sonucunda Eduface English eğitim kurumlarndan bilgi aldım.Bilgilendirmelerden güven aldım. Hem Türk hem yabancı eğitmenlerle özel ders sonucunda 6 aylık bir program ile IELTS sınavında 6.5 bandına ulaşarak istedigim skoru aldım. Bunun neticesinde de İspanyolca öğrenmek isteyen kardeşimi de oraya yönlendirdim. Halen devam eden dersleri ona çok keyif veriyor. Tercihimden dolayı çok memnunum..

When I applied to Eduface English my English level was 3. After 6 months, I took the IELTS and I got 6.0 from it. I want to thank all Eduface English family for their help, understanding, and high quality of education. I am very happy to prepare the exam with them..

Maria Hocayla yaptığımız essay, reading çalışmaları, Adel teacher'la yaptığımız speaking alıştırmaları ve Tuğba Hoca'nın da Grammer katkılarıyla dört dörtlük 12 ay geçirdim. Çeşitli ipuçları sınava kendimden emin bir şekilde girmemi sağladı. Yoğun ilgiyle karşılandığım bu kuruma ve emegi geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Tesadüf eseri, TOEFL’a hazırlanmak için tercih ettiğim Eduface English tüm arkadaş çevreme rahatlıkla önerebildiğim bir yer haline geldi. Öğrencisini çok iyi ve hızlı tanıyabilen ona göre en pratik şekilde bilgiyi karşı tarafa veren ve en önemlisi öğrenci odaklı düşünüp piyasadaki diğer kurslar gibi sözde olmayıp, özde samimiyetiyle karşıdaki kişinin çabalamasını gördükçe mutlu olan hocalar ile çalışıyorum. Birde buna yılların tecrübesi eklenince, gönül rahatlığıyla Eduface English sınav hazırlığı açısından en doğru yerlerden biri diyebilirim..