Anasayfa Lys-5 Hazırlık Kursu

Toefl Lys-5 (YKS) Hazırlık Kursu

LYS-5, Başta İngilizce olmak üzere, Almanca ve Fransızca üç farklı dilde ve ÖSYM tarafından yapılan bir yabancı dil sınavıdır.

Lys5 Kursu LYS-5, 120 dakika sınav süresi olan ve 80 sorudan oluşan bir sınavdır. LYS-5’in yaklaşık %60’ı anlam ve kelime bilgisini sınamaktadır. Bu da LYS-5’e girecek öğrencilerin zengin bir kelime haznesi olması gerektiğine işaret eder.

Özellikle yabancı dil sınavlarında başarı elde etmek için mutlaka profesyonel bir yardım alınması gerekmektedir. Binlerce öğrencinin yarıştığı ve tek bir sorunun bile büyük farklar yarattığı sınavlarda, öğrencinin tercih ettiği dil kursu tercihi etkisini büyük oranda gösterecektir.

Aldığı ödüllerle yıllardır başarısını kanıtlayan Eduface English Dil Okulu’nda eğitim alan öğrencilerimizin %80’i akademik sınavlarda başarı elde etmiştir.

Bu başarısını LYS-5’e de taşıyan Eduface English Dil Okulu’nda, sınava yönelik yabancı dil eğitimi, birçok kurumun yaptığı gibi yalnızca sınav taktik ve teknikleri ile sınırlı değildir.

Kurumumuzda tecrübeli ve alanında uzman, formasyon sahibi yabancı ve Türk eğitmenler tarafından verilen LYS-5 eğitimi süresince Eduface English, öğrencinin İngilizce altyapısını geliştirmekle birlikte, öğrenciyi sınav formatına ve karşısına çıkabilecek olan soru tiplerine adapte ederek, başarı kazanmasını amaçlar.

Öğrencinin zamanı en iyi şekilde kullanabilmesi için bu soruları en kısa sürede nasıl çözeceğine dair öğretmeyi amaçladığı pratik teknikler de başarısını daha yüksek boyutlara taşır.