kanadaa HER ŞEY DAHİL PROGRAMI - KANADA

» Dönemler ve Ücretler:

› 4 Hafta - 2640 €
› 8 Hafta - 3340 €
› 10 Hafta - 3940 € (Tek Yön Uçak Bileti Hediyeli)

» Program Tarihleri:

Tarihi siz belirlersiniz. Malta'ya varışınızın akabinde ilk Pazartesi günü program başlatılır.

» Katılım Şartları:

Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yalnızca mevcut durumunuzun Malta Vizesi almaya bir sorun teşkil etmemesi, yeterli koşul/şarttır.

» Başvuru ve Kayıt Süreci:

Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ön kayıt için yandaki formu doldurabilirsiniz.

ÜCRETE NELER DAHİL?

» Dil Okulu: Malta'nın önde gelen dil okullarında, haftada 20 saatlik İngilizce Programı ile ingilizcenizi en iyi şekilde geliştirebilme fırsatına sahip olacaksınız.

Program kapsamındaki okullar:

› International House
› A.C.E. Language School
› Clubclass Language School
› Easy School of Language

» Tüm Kitap ve Kurs Materyalleri: Eğitiminiz süresince ihtiyaç duyacağınız tüm materyaller temin edilecektir.

» Sertifika: Dil okulunu tamamladığınızda uluslararası geçerliliği olan, tüm hayatınız boyunca kullanacağınız sertifikaya sahip olacaksınız.

» Öğrenci Kartı: Öğrenci kartınız ile Eduface Adroad tarafından geliştirilen ortaklıklar sayesinde bir çok restaurant ve mağazada indirim kazanabileceksiniz.

» Vize: Eduface Adroad olarak tecrübelerimiz eşliğinde problemsiz bir vize süreci yaşayacağınızı umuyoruz. Ayrıca vize ücretiniz de program kapsamındadır.

» Konaklama: En fazla 3 kişilik odalarda sorunsuz ve güvenilir konaklama imkanı sahip olacaksınız.

» Yurtdışı Çıkış Harçları: Yurtdışı çıkış harcı her öğrenciden alınan ve öğrencinin ülkesinden çıkmadan ödemesi gereken tutardır. Sizi uğraştırmadan Eduface Adroad bu işlemi hallediyor.

» Sağlık Sigortası: Sağlığınızı da garantiye almayı unutmadık. Sağlık sigortanızı Eduface Adroad yaptıracaktır.

» Hava Alanı Transferi: Hava alanından konaklayacağınız yere kadar transferiniz Eduface Adroad tarafından yapılacaktır.

» Sim Kart: Malta'da eğitim alacağınız okul yetkilileri tarafından aktif halde internet ve sms paketi olan sim kartınız temin edilecektir. Ailem ile nasıl görüşeceğim diye düşünmeyeceksiniz.

» Akşam Yemeği: Malta'nın seçkin mekanlarından birinde sizin için organize edeceğimiz akşam yemeğinde, farklı yerel lezzetler denemeyi seveceksiniz.

» Gozo Gezisi: Başka bir adaya geçipi bu adanın güzel denizinde yüzebilir, mini bir tatil yapabilirsiniz.

» Malta Sightseeing: İstediğiniz bir gün Malta'nın en çok turist çeken yerlerini, özel tur liderleriyle birlikte gezebileceksiniz.

» Cafe Del Mar - Havuz Kullanımı: Deniz ve havuzun birleştiği noktada muhteşem bir havuz keyfi sizi bekliyor. Dilediğiniz 1 gün boyunca Cafe Del Mar Havuzunun tadını çıkaracaksınız.

» Mdina Şehri Gezisi ve Geleneksel Tatlılar: Maltanın eski başkenti olan Mdina şehrini gezecek ve Fontanella adlı mekanda Malta’nın geleneksel tatlılarını tadıp Mdina’nın eşsiz manzarasını izleyebileceksiniz.

» Popeye Village Fun Park & Tekne Turu: Dünya'ca ünlü Popeye Village Fun Park'ta geçireceğiniz eğlenceli bir günü tekne turu ile tamamlayacaksınız.

» Valetta Gezilesi: Olur da sıkılırsanız o Valetta`yı ziyaret ederek farklı bir gün geçirebilirsiniz.

» Okul Aktiviteleri: Tabii ki eğitiminiz kapsamında okulunuzun organize edeceği bir çok aktivite, gezi, parti organizasyonları da olacaktır. Sıkılmak için boş vaktiniz olmayacak :)

Bu noktada tek masrafınız kişisel harcamalarınız ve uçak biletiniz olacaktır.

Bu programa uçak bileti dahil değildir. Eğitim süresince; öğrenciye kurs materyali olarak; kitap en fazla iki kere verilir. Telefon paketi bir aylık olarak verilir. Eduface Adroad gerekli gördüğü durumlarda programlar arasında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Eduface Destek