ingiltere dil okulu HER ŞEY DAHİL PROGRAMI - LONDRA

» Dönemler ve Ücretler:

› 3 Hafta - 2190 £
› 6 Hafta - 2990 £
› 10 Hafta - 3990 £

» Program Tarihleri :

Tarihi siz belirlersiniz. Londra'ya varışınızın akabinde ilk Pazartesi günü program başlatılır.

» Katılım Şartları:

Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yalnızca mevcut durumunuzun İngiltere Vizesi almaya bir sorun teşkil etmemesi, yeterli koşul/şarttır.

» Başvuru ve Kayıt Süreci:

Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ön kayıt için yandaki formu doldurabilirsiniz.

ÜCRETE NELER DAHİL?

» Dil Okulu: Londra’nın önde gelen dil okullarında, haftada 20 saatlik İngilizce Programı ile ingilizcenizi en iyi şekilde geliştirebilme fırsatına sahip olacaksınız.

Program kapsamındaki okullar:

› Oxford house college › LSC Stanton › The Language Gallery › United International College

» Tüm Kitap ve Kurs Materyalleri: Eğitiminiz süresince ihtiyaç duyacağınız tüm materyaller temin edilecektir.

» Sertifika: Dil okulunu tamamladığınızda uluslararası geçerliliği olan, tüm hayatınız boyunca kullanacağınız sertifikaya sahip olacaksınız.

» Vize: Eduface Adroad olarak tecrübelerimiz eşliğinde problemsiz bir vize süreci yaşayacağınızı umuyoruz. Ayrıca vize ücretiniz de program kapsamındadır.

» Konaklama: Aile yanında en fazla 2 kişilik odalarda, kahvaltı dahil sorunsuz ve güvenilir konaklama imkanı sahip olacaksınız.

» Yurtdışı Çıkış Harçları: Yurtdışı çıkış harcı her öğrenciden alınan ve öğrencinin ülkesinden çıkmadan ödemesi gereken tutardır. Sizi uğraştırmadan Eduface Adroad bu işlemi hallediyor.

» Sağlık Sigortası: Sağlığınızı da garantiye allmayı unutmadık. Sağlık sigortanızı Eduface Adroad yaptıracaktır.

» Hava Alanı Transferi: Londra hava alanından konaklayacağınız yere kadar transferiniz Eduface Adroad tarafından yapılacaktır.

» Sim Kart: Uçaktan iner inmez, Eduface Adroad tarafından aktif halde 6 gb internet ve sms paketi olan sim kartınız temin edilecektir. Ailem ile nasıl görüşeceğim diye düşünmeyeceksiniz.

- İlk ay: Limitsiz UK içi konuşma ve mesajlaşma, 6 GB Internet

» Londra Yat Turu Londra’da mutlaka yapılması gereken yat turunu sizin için organize edeceğiz.

» Akşam Yemeği: Güzel bir akşam yemeği ile İngiliz mutfağı ile sizi tanıştıracağız.

» Madame Tussauds: Londra’nın meşhur ziyaret merkezlerinden biri olan Madame Tussauds Museum, ziyaret edilmesi gereken en önemli yerlerden birisi. Atatürk dahil bir çok lider ve ünlü kişinin balmumumdan heykellerinin bulunduğu müzeyi ücretsiz olarak gezebileceksiniz.

» London Eye: Dünya’nın en büyük dönme dolabı olan London Eye’da harika bir yarım saat geçireceksiniz. Londra’yı kuş bakışı görmek çok heyecan verici.

» London Dungeon: Dünya'nın her yerinden adrenalik bağımlılıkları The London Dungeon için Londra'ya akın ediyor. Dev korku tüneli, sizi bekliyor.

» London Aquarium: Avrupa'nın en büyük akvaryumlarından birinde tüm köpek balıkları, vatoslar, yılan balıkları ve diğer binlerce deniz canlısı, sizi görmek için sabırsızlanıyor.

» Thorpe Park Gezisi: Zaten sıkılmayacaksınız ama, olur da sıkılırsanız Dünya’ca ünlü Thorpe Park’a ücretsiz girebilecek, eğlence aktivitelerinden ve aletlerden ücret ödemeden sınırsız faydalanabileceksiniz.

» Limuzin Turu: Londra’da İngiliz Teenage’lerin en büyük eğlencelerinden biri olan “Limuzin Turu” keyfini yaşayacaksınız. *Sadece grup şeklinde katılan öğrenciler için geçerlidir.

» Müzikal: Sanat’ın başkentlerinden biri olan Londra’da dünyaca ünlü bir müzikal için biletiniz hazır.

» Şehir Dışı Gezi Seçenekleri (Oxford, Cambridge, Brighton) : Londra’da sıkılırsanız şayet, Oxford, Cambridge veya Brighton gezilerinden i tanesine katılabileceksiniz.

Bu noktada tek masrafınız kişisel harcamalarınız ve uçak biletiniz olacaktır. Öğrenciler için oldukça masraflı olan bir çok işlem, Eduface Adroad Londra Ofisi’nin geliştirmekte olduğu kurumsal çözüm ortaklıkları sayesinde öğrencilerimize sağlanabilmektedir.

Bu programa uçak bileti dahil değildir. Eğitim süresince; öğrenciye kurs materyali olarak; kitap en fazla iki kere verilir. Telefon paketi bir aylık olarak verilir. Eduface Adroad gerekli gördüğü durumlarda programlar arasında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Eduface Destek