Anasayfa Hakkımızda

‘’Herkes için İngilizce Eğitimi’’

Yabancı Dil Eğitimi, ülkemizde ilk ve orta öğretim düzeyinde; özel ve devlet okullarında, yükseköğrenim düzeyinde; yüksekokullar, hazırlık okulları ve üniversitelerde, özel sektörde, yerli ve yabancı kurslar, dil eğitim merkezleri, özel dershaneler ve özel dersler biçiminde gerçekleşmektedir.

Eduface English Dil Okulları gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası çözüm ortaklıkları sayesinde dünya ile bütünleşmiş bir eğitim sürecini öğrencilerine sunmaktadır.

Dönem dönem farklı eğitim metotları, teknolojik materyaller, ders materyalleri değişiklik gösterse de yaşayan bir olgu olan “dil” ancak uzman eğitmenlerce, etkin bir rehberlik sistemi ile aktarılması Eduface English Dil Okullarının benimsediği metottur.

Bu metodolojiye ek olarak eğitim teknolojileri ve buna bağlı geliştirilen yöntemler günü gününe takip edilmekte, uygulanabilirliği pedagojik anlamda uygun olan yöntemler ve materyaller eğitim sistemine doğrudan ya da yardımcı araçlar olarak eklenmektedir.

Eduface English Dil Okulları kalite ve verimlilik ekseninde ‘’Herkes için İngilizce Eğitimi’’ sloganı ile sunduğu ihtiyaca göre hazırlanmış İngilizce eğitim programlarını, esnek fiyat planlaması ile de destekler.


Aşağıdaki formu doldurarak daha fazla bilgi talep edebilirsiniz.
Mesajınız