Anasayfa 7 ile 13 Yaş Grubu

junior 7 ile 13 Yaş Grubu

Eduface Junior İngilizce eğitim programlarının amacı 7-13 yaş grubundaki ilkokul 1. sınıftan orta öğretim 4. sınıflara kadar okuyan öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.

Eduface Junior İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

Eduface Junior İngilizce eğitim programlarında ilk ve ortaöğretim müfredatı ile uyumlu, kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır.

Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eğitime başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

* Sınıflar minimum 10, maksimum 14 kişiden oluşmaktadır.

* 7-13 yaş grubu ilköğretim öğrencileri için özel olarak düzenlenen Junior eğitim programlarında her bir kur 120 saatten oluşmakta olup, 4 seviye içermektedir.

* Tüm öğrenciler eğitime başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

* Eduface Junior İngilizce eğitimleri Avrupa Dil Standartları çerçevesinde A1 seviyesinden başlayarak dört seviyede verilmektedir.

EĞİTİM MATERYALLERİ

Eduface Junior eğitimlerinde Oxford yayınları serisi kullanılmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla Kendi Eğitmen Kadromuz tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye, Dinleme ve Speaking Materyallari bulunmaktadır.

Eduface English Dil Okulları, 18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre online eğitim paketlerinin bir kısmını yada hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.