Anasayfa 14 ile 17 Yaş Grubu

junior 14 ile 17 Yaş Grubu

Teenage İngilizce Eğitim Programlarının amacı 14-17 yaş grubundaki lise öğrencilerinin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.

Teenage İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerinden oluşan eğitim kadrosu tarafından dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

14 -17 yaş grubu lise öğrencileri için özel olarak düzenlenen Teenage eğitimleri Avrupa Dil Standartları çerçevesinde A1 seviyesinden başlayarak her bir kur 120 saatten oluşmakta olup, 2 seviye içermektedir;

a) Teenage 1 (Seviye 1)

b) Teenage 2 (Seviye 2)

Teenage İngilizce eğitimleri okul dönemi ve yaz dönemi olmak üzere iki ayrı dönemde sunulur. Okul dönemi programlarında dersler hafta sonu sabah ya da öğleden sonra olmak üzere 1 gün ve 4 saat için gerçekleştirilir. Okul dönemi Teeanage İngilizce eğitimlerinde 1 kur 120 ders saati olmak üzere 30 haftada tamamlanır.

Yaz dönemi programlarında dersler sabah olmak üzere 4 günde gerçekleştirilir. Günlük 4 ders saati olmak üzere toplamda haftalık 16 saat eğitim gerçekleştirilir. Okul dönemi Teenage İngilizce eğitimlerinde 1 kur 120 ders saati olmak üzere 7,5 haftada tamamlanır.

Tüm öğrenciler eğitime başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

* Sınıflar minimum 10, maksimum 14 kişiden oluşmaktadır.

* Teenage İngilizce eğitim programlarında kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır.

* Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eğitime başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

EĞİTİM MATERYALLERİ

Eduface Junior eğitimlerinde Oxford yayınları serisi kullanılmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla Kendi Eğitmen Kadromuz tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye, Dinleme ve Speaking Materyallari bulunmaktadır.

Eduface English Dil Okulları, 18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre online eğitim paketlerinin bir kısmını yada hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.